Chimir din piele, model Alin
produs nou
254.00 Lei
320.00 Lei
Adauga la favorite
Cod: 7100
Stoc: Este in stoc in magazin
Marimea ta nu este in stoc ?
Poti face comanda cu marimea ta
Marimea dorita:

Descriere

Chimir/brau/serpar din piele de bovina, tabacit vegetal, culoare neagra, pe 3 catarame argintii inoxidabile, lucrat manual, cu motive geometrice in diverse culori.
Chimirul are 5 gauri, dispuse din aprox. 3 in 3 cm.

Pentru a comanda un chimir, trebuie sa va masurati in zona braului (talie sau sold, exact unde veti purta chimirul) si sa ne scrieti in comanda circumferita masurata.
Vizionati filmuletul de mai jos pt a intelege mai bine cum sa va masurati.

In stoc avem masura:

La prima gaura 108 cm si la ultima gaura 121 cm - 264 lei
La prima gaura 103 cm si la ultima gaura 117 cm
La prima gaura 100 cm si la ultima gaura 114 cm
La prima gaura 98 cm si la ultima gaura 112 cm
La prima gaura 97 cm si la ultima gaura 110 cm
La prima gaura 93 cm si la ultima gaura 106 cm
La prima gaura 88 cm si la ultima gaura 101 cm

 

Latime chimir: 12 cm

Tabel marimi

Click aici pentru mai multe informatii despre masuri sau consultati pagina Tabel Masuri.

Livrare

Livrare rapida interna in 24 ore si internationala in 48 de ore. Pentru mai multe detalii click aici

Recenzii produs


marinescuemil65
08/03/2021 15:48:55
Am oscilat intre acest model si cel cu margele, pana la urma l-am comandat pe cel cu margele.
camelia.serg
08/03/2021 15:42:09
foarte dragut, imi place mult!
veronica.tpu
08/03/2021 15:40:48
am intrat in magazin doar pentru niste informatii despre o camasa, dar am iesit cu acest chimir ( sotul meu nu a plecat pana nu l-a achizitionat) si am comandat si camasa. va multumim pt tot!
daria.apostol
08/03/2021 15:37:14
toate modele sunt frumoase, dar acesta imi place in mod special, il voi comanda pentru aniversarea sotului meu, cu siguranta ii va placea si lui!
laura.ana.barsan
08/03/2021 15:34:54
sotul meu are o camasa populara foarte simpla si m-am gandit ca un asemenea brau i-ar prinde bine, arata super pe camasa lui simpla, va multumim!
stefan_atn
08/03/2021 15:30:46
mi-au placut din prima nuantele aprinse de pe acest brau, nu era in stoc marimea mea, dar am facut comanda si sunt foarte multumit, l-am primit repede si mi se potriveste perfect!
cosmin72-m
08/03/2021 15:26:45
Ma tot gandesc pe care sa-l comand si la ce sa l pot asorta...grea alegere pt ca toate sunt deosebite.
tiberiu72
08/02/2021 16:01:01
De departe mi se pare cel mai frumos brau, nu am purtat niciodata si nici nu stiu daca o sa-l port, dar cu siguranta il comand.
loredana.chindea
01/02/2021 13:51:49
wooow, deosebit, nu am mai vazut asa ceva pana acum, cred ca acum am motivul perfect sa port si eu o curea lata, este foarte frumos! Nu scrie niciunde, dar eu cred ca este unisex.
silvia_odita6
01/02/2021 13:48:13
Minunat, ma uit la el de cateva minute si mi se pare tot mai frumos; am o rochie care este foarte simpla si ma gandesc serios sa o accesorizez cu unul dintre aceste chimire superbe.
doina.zgb3
01/02/2021 13:44:40
Pentru sotul meu am luat varianta clasica, cu lupul dacic si ii place foarte mult, dar acum, cand vad noutatile, acest model ma tenteaza pentru baiatul meu.
ioana_st_man
01/02/2021 13:40:26
Ceva nou si foarte frumos, foarte accesibil ca pret, imi place foarte mult!
Adaugati o recenzie a produsului
Va rugam sa va logati