Chimir din piele, model Bogdan
produs nou
254.00 Lei
320.00 Lei
Adauga la favorite
Cod: 7101
Stoc: Este in stoc in magazin
Marimea ta nu este in stoc ?
Poti face comanda cu marimea ta
Marimea dorita:

Descriere

Chimir/brau/serpar din piele de bovina, tabacit vegetal, culoare maro, pe 3 catarame argintii inoxidabile, lucrat manual, cu motive geometrice in diverse culori.
Chimirul are 5 gauri, dispuse din aprox. 3 in 3 cm.

Pentru a comanda un chimir, trebuie sa va masurati in zona braului (talie sau sold, exact unde veti purta chimirul) si sa ne scrieti in comanda circumferita masurata.
Vizionati filmuletul de mai jos pt a intelege mai bine cum sa va masurati.

In stoc avem masurile:

La prima gaura 104 cm si la ultima gaura 117 cm
La prima gaura 103 cm si la ultima gaura 116 cm
La prima gaura 100 cm si la ultima gaura 114 cm
La prima gaura 100 cm si la ultima gaura 113 cm - fara buzunar
La prima gaura 78 cm si la ultima gaura 92 cm



Latime chimir: 12 cm

Tabel marimi

Click aici pentru mai multe informatii despre masuri sau consultati pagina Tabel Masuri.

Livrare

Livrare rapida interna in 24 ore si internationala in 48 de ore. Pentru mai multe detalii click aici

Recenzii produs


crina_maria18
08/03/2021 15:55:48
deosebit, felicitari pentru toate produsele frumoase pe care le realizati!
marina723p
08/03/2021 15:54:26
l-am cumparat pentru un coleg de la birou, in timpul liber canta muzica populara si noi, colegii, ne-am gandit ca ar fi cadoul perfect de ziua lui. reactia lui a fost foarte frumoasa!
cristiana2eu
08/03/2021 15:51:28
stiu ca depinde de gusturile fiecaruia, dar pentru mine acesta este cel mai frumos! l-am comandat si abia astept sa il fac cadou!
denisa_m7
08/03/2021 15:49:17
un brau chiar face diferenta la un costum, iar acest chimir este superb, cu siguranta pune in evidenta orice camasa sau costum!
alex_cosmin
08/03/2021 15:46:29
cel mai frumos; mi l-am cumparat. cand l-au vazut la mine, doi dintre prietenii mei si-au comandat si ei.
florescu_ion48
08/03/2021 15:45:51
Mi s-a parut destul de ieftin si nu am crezut ca este piele decat pana ce l-am primit.....extraordinar de frumos si chiar este piele.
komarnicsl
08/03/2021 15:38:17
Destul de greu sa te hotaresti cu modelele acestea colorate, sunt intr-adevar mai greu de asortat, dar la o camasa simpla merge.
cosmin72-m
08/03/2021 15:28:07
Braul asta pe maro cred ca-l pot asorta cu pantofi maro si sa-mi mai comand si o camasa...ma bagati la cheltuiala domnilor.....:)
flavia_eram
08/02/2021 16:11:02
ma tot uit peste chimirele astea de o saptamana, daca tot le lauda lumea atata o sa comand si eu unul pt barbatul meu.
tiberiu72
08/02/2021 16:02:21
Ma tot uit de cateva zile la chimirele acestea colorate, dar sincer mi-e greu sa aleg, pana la urma m-as opri totusi la asta.
cornelia90
01/02/2021 14:06:13
Nemaipomenit, ce sa mai zic, este cadoul perfect! are niste culori foarte potrivite pentru un chimir!
vlad.ghe2
01/02/2021 14:04:05
A trecut destul de putin timp de cand mi-am comandat un chimir de la dvs, dar cand am vazut frumusetea aceasta... cred ca in curand voi avea doua chimire, e prea frumos ca sa nu il am.
Adaugati o recenzie a produsului
Va rugam sa va logati

Produse asortate